X
تبلیغات
زولا

آن مردی که با روسری فرار کرد با بیانیه برگشت

پنج‌شنبه 15 مهر‌ماه سال 1389 ساعت 16:54

همانطور که مستحضر هستید انجمن اسلامی علوم اداری با شروع ترم جدید بیانیه افاضه فرمودند که با توجه به اینکه ته نام تشکلشون نام مقدس اسلام رو یدک میکشن ذکر یک نکته لازم و ضروریه:

تو بیانیه انجمن به اصطلاح اسلامی واسه مجید آقای توکلی و بقیه دوستان هم کفشون اشک تمساح ریخته شده بود که با توجه به اینکه ایشون توهین هایی به اسلام داشتن این سوال پیش میاد که آیا انجمن اسلامی دانشگاه ما (که به قول خودشون تنها تشکل منتقد دانشجویی هستن) موافق این حرف ها هستن یا خیر؟


توکلی از جمله سردسته های اهانت کنندگان به مقدسات در نشریات دانشجویی بوده. بانیان این نشریات حتی دیگر دانشجویان را دعوت به همراهی و ایجاد آشوب کرده بودند:

"دموکراسی و آزادی بدون هزینه به دست نمی‌‌آید و البته در هر فرصتی هم محقق نمی‌شود(!) زمان آن اکنون است و فردا بسیار دیر است باید برخاست و قداست‌های تصنعی(!) و مقدسات مردم‌فریب را ساقط کرد."


این جملات در قالب مقاله‌ای با عنوان "هیچ کس مقدس نیست! " برای فراهم کردن یک فضای اعتراض عمومی منتشر شده بودند.

حمله به اهل بیت نیز دستمایه‌ای بود برای حمله به رهبریت نظام. در لا به لای مقالات جملاتی دیده می‌شد که هر انسان آزاده‌ای از بیان آن شرم می‌کرد. علی(ع) و محمد(ص) هم گناه کبیره می‌کردند: "علی نه نور بود و نه آسمانی و نه معصوم... علی یک انسان خطاپذیر و غیر معصوم بود. فراتر از آن محمد نیز چنین بود، حال تکلیف ولی فقیه بسیار روشن است. " رئیس جمهور منتخب مردم فاشیست لقب گرفته بود و رهبر انقلاب دیکتاتور!البته یه شبهه که دوستان سبز وارد میکنن و معلوم نیست رو چه حساب اینقدر مطمئن بیان میکنن اینه که "به زور سرش روسری و تنش مانتو کردن!" که باز هم این سوال به وجود میاد که دانشجوی مبارزی که همه زندگیشو گذاشته پای مبارزه(با اسلام) چه طور سرش روسری میشه در حالیکه حتی یک جای جراحت دیده نمیشود که نشانگر ممانعت ایشون از این عمل بشه


del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo